[rev_slider_vc alias=”construction-slider”]

Güreller Karot

İnşaat sektöründe karot alanında çalışmalar yürüten firmamız sizlere beton delme, beton kesme ve kolon güçlendirme gibi alanlarda başarılı hizmetler sunmaktadır. Yapılarda yapacağınız tadilatlarda betonlarda açılacak delikler veya betonların bir bölümünün kesilmesi, beton filizlendirme ve temel güçlendirme çalışmalarını da sorunsuz bir şekilde yürütmekteyiz.
+90 541 748 47 53

Güreller Karot

Her türlü beton delme, kesme, kırma, işlemlerini işinde Güreller uzman karotçu olarak, profesyonel ekibimiz ve son teknoloji karot makinelerimizle tüm işlerinize çözümler sorunsuz üretmekteyiz.
 • Karotçu Hizmetleri
 • Beton Delme Hizmetleri
 • Beton Kesme Hizmetleri
 • Asfalt Kesimi
 • Hidrolik Kesim
 • Yıkım ve Tailat
18

Daha Kaliteli ve Sorunsuz

Güreller Karot firması, Beton Delme, Beton Kesme ve benzeri işleriniz için bizden anında teklif alabilirsiniz. Şimdi bizi arayarak tüm inşaat hizmetleriniz için teklif isteğinde bulunabilirsiniz.
Sorunsuz Hizmet

Türkiye’nin önde gelen karot firması olarak 10 yıllık tecrübemizle tüm işlerinizi problemsiz ve kaliteli bir şekilde yapıyor sizlere anında teslim ediyoruz.

Karot Hizmetleri

Beton delme, beton kesme, şaft açılımları, asfalt kesimi, vb. işlemlerinizi sorunsuz yapmakta ve zamanında teslim etmekteyiz.

Daha Sorunsuz Karot Hizmetleri İçin Yanınızdayız

0

Biten Proje

0

İş Gücü

0

Ekipman Gücü

İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin en kaliteli firmalarından birisi olarak karotçu, beton delme, beton kesme, bina yıkımı, ankraj, filiz ekimi ve benzeri tüm işlerinizde bize danışmadan karar vermeyin.

Bir Teklif Alınız

Güreller Karot Üstün Hizmet

Kaliteli hizmet anlayışımızla, işlerinizi etrafa zarar vermeden, zamanında ve projeye uygun olarak teslim etmekteyiz. Hemen bizimle iletişime geçerek karot hizmetimizden faydalanın.
Hizmet Alanlarımız

Profsyonel ekibimiz ve en yeni teknoloji cihazlarımızla karotçu, beton delme, beton kesme, şaft açılımları, bina yıkımı gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

Sorunsuz Hizmet

%100 kalite anlayışımızla, karot işlerinizi etrafa zarar vermeden, zamanında, işçi işçi güvenliğini ön planda tutarak yapmakta ve sizlere teslim etmekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti

Güreller Karot olarak yaptığımız her karot işlerinde uzman personelimiz ve 15 yıllık tecrübemizle müşterimizin isteklerini yerine getirmekteyiz.

Karotçu, Güreller Karot

Karotçu, Beton delme, beton kesme, hidrolik kesim, halatlı kesim, derz kesim, bina yıkımı, kimyasal ankraj, filiz ekimi ve diğer inşaat hizmetlerimizden yararlanın. Güreller Karot olarak tüm karotçu işlerinizi en iyi ve en kaliteli şekilde yerine getirmekteyiz. Çevreye zarar vermeden profesyonel uzmanlarımız sayesinde en zorlu projelerinizde dahi sizlere en iyi çözümü sunmakta ve bu yönde projelerinizi başarıyla sonuçlandırmaktayız.

Büyükşehir, Atrium çarşısı no. 20, 34520 Beylikdüzü/İstanbul

Email: info@gurellerkarot.com
Telefon: +90 541 748 47 53
Bizimle iletişime geçebilir teklif almak için formu doldurabiliriz. Öneri, şikayet, destek gibi taleplerinizi lütfen bizlerle paylaşın.


  Bizi Arayın

  İnşaat hizmetlerimiz ve firmamız hakkında
  Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.